Podeu trobar el Llistat de jugadors inscrits al XIII Torneig Poble de Vilobí a la pàgina:
https://chess-results.com/tnr470818.aspx?lan=2
Tot seguit us deixem el Llistat de jugadors inscrits al XIII Torneig Poble de Vilobí. Aquest any, rècord absolut de jugadors inscrits al torneig.
Antioquia A
- Jenny Chirivi,
- Carlo Vittorino
- Cinthya Muñoz
- Andrés Escobar
- Elizabeth Toro
- Angie Chirivi
Barberà A
- Jaime Alexander Cuartas
- Jonathan Alonso
- Cristian Hernandez
- Benjamin Perez
Barcelona A
- Thibault Fantinel
- Mathieu Ternault
- Adrián Jiménez Ruano
- Ernesto Piedra
- Xavier Boixader
Barcelona B
- Oriol Saguillo
- Juanma Sánchez
- Ivan Cano
- Alberto Jul
Cassà A
- Angel Mayor
- Ricardo Alejo
- Josep Anton Pérez
- Toni Durán
- Jordi Masnou
Cor de Marina A
- Orelvis Pérez
- Marcelo Panelo
- Melissa Castrillon
- Joaquim Gutiérrez
- Carlos Fernandez
Cor de Marina B
- Pablo Fernandez
- Narek Hovakimyan
- Raúl Lorente
- Jordi Martínez
- Eduard Dominguez
Cor de marina C
- Carlos Ortiz
- Álvaro Roa
- Rafael Grao
- Dídac Dominguez
- Roger Lidon
Gerunda A
- Alvar Alonso
- Luis Enrique Valle
- Dani Molina
- Jaume Rovira
Gerunda B
- Francesc Parramon
- Francesc Xavier Saurina
- Biel Horta
- Bernat Xifra
Gerunda C
- Alex Rueda
- Leo Valle
- Dani Fernandez
- Roger Castilla
Gerunda D
- Javi Bonilla
- Pau Bosch
- Martí Castilla
- Mauro Alonso
Figueres A
- Albert Pau,
- R.C. Alvarez
- J.M Vilanova
- Laura Viñolas
Figueres B
- Arnau Vila,
- Lluís Compte
- David Rodriguez
- David Blanch
- Aniol Pibernat
- Jordi Compte
Figueres C
- Pep Roura
- Pol Pujolar
- Max Villalba
- Guillem Villalba
- Oscar Villalba
- Oriol Mención
Foment A
- Alfonso Jerez
- Manuel Granados
- Héctor Mestre
- Eduardo Yepes
Foment B
- Amadeu Heredia
- Carlos Castillo
- Dani Riu
- Pau Moya
Foment C
- Antonio Jerez
- Victor Pardina
- Marc Campoy
- Josep Roca
Foment D
- Ramon Gibert
- Jose Luis Montilla
- Faust Núñez
- Albert Pardina
- Alex Rodriguez
Manlleu A
- Carles Vilarrasa
- Jordi Lazaro
- Xavier Jiménez
- Gerard Casanovas
- Jordi Sanz
- Roger Saborit
Olot A
- Alex Vidal
- Pol Sabrià
- Jordi Triadu
- Sergi Vinardell
- Abel Lazaro
Peona Peó A
- Ferran Cervello Tost
- Xavier Povill Claros
- Marc Capellades Subirana
- Roger Cervello Tost
- Frederic Corrigüelas Armillas
Peona Peó B
- Daniel Garcia Castellote
- Carles Moya Arau
- Nicolas Aleksanyan Israilyan
- Jaume Llados Clos
- Ernest Juncosa Padros
Peona Peó C
- Jordi Llados Clos
- Gabriel Vargas Rodriguez
- Miquel Molina Mañas
- Eloi Aballanet Bertran
- Caterina Llaurado Pladellorens
Platja d’Aro A
- Jordi Diaz Comas
- Jordi Alvarez Serra
- Juan Sánchez Luque
- Vladimir Volkov
- Joan Diaz Comas
Sant Gregori A
- Jesús Caballero
- Miquel Farré
- Joan Manel Cano
- Antoni Foix
- Joan Antoni Morales
Santa Eugenia A
- Arnau Clot
- Salvador Alarcón
- Rex Torsten
- Arnau Pino
- Joan moles
Vilobí A
- Carles Ros
- Joan Carranza
- Josep Lloveras
- Miguel Montoya
- Curial Solà
Vilobí B
- José Vegas
- Alfons Varas
- Jaume Lambier
- Dani Puig
- Angel Moraño
- Ferran Turró