Tot seguit us deixem el llistat de jugadors inscrits al XII Torneig Poble de Vilobí. Aquest any, rècord absolut de jugadors inscrits al torneig.
Tres Peons
- Xavier Martinez
- Llibert Cespedes
- Victor Moreno
- Pol Ortiz
Cassà
- Albert Pí
- Ricardo Alejo
- JA Pérez
- Jaume Ventura
- Ramon Viñas
- Jordi Masnou
Santa Eugènia A
- Lluís Casanellas
- Arnau Clot
- SalvadorAlarcó
- Jordi Vidal
Peona i Peó A
- Ferran Cervelló Tost
- Adrià Pérez Garcia
- Andrea Jausàs López
- Jaume Lladós Clos
Peona i Peó B
- Carles Moya Arau
- Laura Povill Clarós
- Anaïs Garcia Ramos
- Miquel Molina Mañas
Peona i Peó C
- Frederic Corrigüelas Armillas
- Jofre Custodio Criado
- Nicolás Aleksanyan Israilyan
- Caterina Llauradó Pladellorens
Santa Eugènia B
- Juan Antonio Delgado
- Dani Pau
- Joan Moles
- Trayan Kostov
Foment Martinenc A
- Alfonso Jerez
- Hector Mestre
- Guillermo Arias Boo
- Jordi de la riva
Foment Martinenc B
- Patricia Llaneza
- Jordi Chalmeta
- Amadeu Heredia
- Carlos Castillo
Foment Martinenc C
- Victor Alvarez
- Dani Riu
- Sergi Riu
- Pau Moya
- Rocco Ballester
Foment Martinenc D
- Jose luis Lliberia
- Marc Campoy
- Josep Roca
- Juan Carlos Cajas
- Ramon Gibert
Foment Martinenc E
- Albert Riu
- Dani Alvarez
- Jose Luis Gonzalez Trigo
- Jose Luis Montilla
- Fausto Nuñez
Foment Martinenc F
- Guillem Arias Aranda
- Natalia Murciano
- Marti de la riva
- Victor Pardina
Sant Josep A
- Joan Fluvià
- Andres Felipe Gallego
- Joaquim Gutierrez
- Carlos Fernández
- Ramón José Abril
Sant Josep B
- Pablo Fernández
- Francesc Campins
- Elizabeth Hapala
- Jordi Martínez
- Narek Hovakimyan
Sant Josep C
- Rafael Grao
- Alvaro Roa
- Eduard Dominguez
- Marc Subirana
- Carlos Ortiz
- Dídac Dominguez
Barcelona A
- Orelvis Perez Mitjans
- Luis Oms Fuentes
- Adrian Jimenez Ruano
- Luis Alberto Gomez Jurado
Barcelona B
- Raul Omar González
- Xavier Boixader Arbo
- Iván Cano Sevilla
- Juan Manuel Sanchez Lopez
Sant Gregori
- Jesús Caballero
- Miquel Ferrer
- Enric Notario
- Miquel Àngel Bordas
- Pere Bordas
Peona i Peó D
- Daniel Garcia Castellote
- Daniela Velasco Rebezón
- Gabriel Vargas Rodríguez
- Eloi Aballanet Beltran
Barberà
- Jonathan Alonso
- Benjamín Pérez
- Enric Mármol
- Jesús Carrasco
- Erik Martinez.
Congrés A
- Juanjo Montes Mayo
- Mario Povoa Martins Monteiro
- Héctor Hernández Funes
- Javier González Muelas
Congrés B
- Marco Antonio González Muelas
- Francisco Romero Gamez
- Luis Gordillo Bretones
- Alberto Sánchez Valencia
Olot
- Àlex Vidal
- Pol Sabrià
- Sergi Vinardell
- Eduard Aymerich
- Jordi Triadú
Vilobí
- Joan Carranza
- Pere Garriga
- Razvan Arisano
- Jaume Lambier
- Dani Puig
- Salvador Ros
Mollet
- Leandro Krysa
- Pere Garriga
- Cristian Fernández
- Esteban Montilla
Vila Olímpica A
- Max Ventura Bolet
- Albert Castillo Dalmau
- Àlex Ventura Bolet
- Guillem Català Ulied
Vila Olímpica B
- Arnau Castillo Dalmau
- Nel Pla Almenar
- Bernat Català Ulied
- Pol Sanchez Canales
Vila Olímpica C
- Jorge Aguadero Casado
- Àlex Castillo Garrido
- Carles Català Ulied
- Alvaro Leon Gimenez
- Bernat Caicedo
Manlleu
- Roger Saborit
- Gerard Casanovas
- Miquel Rojas
- Jaume Saborit
Figueres
- Carles Falgueras Marit
- Marcos Piedrabuena Lozano
- Laura Viñolas Anglada
- Henry Josem Arambulo Urbaneta
- Carles Cantenys Pages
- Josem Martinez Martinez
Gerunda
- Dani Molina
- Francesc Parramon
- Xavier Saurina
- Quim Mundet
- Bernat Xifra
Recordeu que tots els del llistat de jugadors inscrits del XII Torneig Poble de Vilobí, opteu als seguents premis:
Premis per classificació general
- Premi Ajuntament de Vilobí de 1000€ al 1er classificat.
- 300€ al 2n equip classificat.
- 200€ al 3er equip classificat.
- 150€ al 4rt equip classificat.
- 100€ al 5é equip classificat.
Premis per trams d’ELO
Trams d’ELO català fins 1900, fins 2050 i fins 2200.
- 150€ al millor equip classificat de cada tram
- 100€ al segon millor equip classificat de cada tram
Premis especials
- Premi Agrobotiga el Forn al millor equip revelació
- Premi Granja Mas Bes al millor equip gironí.
Podeu trobar tota la informació i el reglament a www.escacsvilobi.cat