Llistat de jugadors inscrits al XI Torneig Poble de Vilobí

Sant Josep A

  1. Joan Fluvià
  2. Jordi Fluvià
  3. L. A. Gómez Jurado
  4. Joaquim Gutierrez

Sant Josep B

  1. Carlos Fernández
  2. Pablo Fernández
  3. Francesc Campins
  4. Jordi Martínez
  5. Pere Borras
  6. Raúl Lorente

Sant Josep C

  1. Rafael Grao
  2. Alvaro Roa
  3. Marc Subirana
  4. Carlos Ortiz
  5. Didac Dominguez
  6. Eduard Dominguez

Vilobí A

  1. Joan Carranza
  2. Pere Garriga
  3. Razvan Arisano
  4. Jaume Lambier
  5. Daniel Puig
  6. Xavier Duran

Sant Gregori A

  1. Antoni Foix
  2. Miquel Àngel Bordas
  3. Joan A. Morales
  4. Joan Manel Cano
  5. Pere Bordas
  6. Mique Farré

Santa Eugènia A

  1. Lluis Casanellas
  2. Arnau Clot
  3. Salvador Alarcon
  4. Oscar Nahuel Roqueta
  5. Jordi Barraca

Santa Eugènia B

  1. Jordi Sabria
  2. Maria Vidal
  3. Enric Barraca
  4. Pablo Iglesias
  5. Emilio Iglesias
  6. Trayan Kostov

Peona i Peó A

  1. Jaime A. Cuartas Medina
  2. Ferran Cervelló Tost
  3. Josué Expósitio Amaro
  4. Albert Ezquerro Luque

Peona i Peó B

  1. Òscar Garcia Castellote
  2. Adrià Pérez Garcia
  3. Daniel Garcia Castellote
  4. Victor Collell Rodríguez
  5. Albert Puntí Turull

Peona i Peó C

  1. Frederic Corrigüelas Armillas
  2. Andrea Jausàs López
  3. Jaume Lladòs Clos
  4. Miquel Molina Mañas

Peona i Peó D

  1. Jofre Custodio Criado
  2. Anaïs Garcia Ramos
  3. Nagore Martínez Arranz
  4. Nicolás Aleksanyan Israelian

Platja d’Aro A

  1. Salgado Allaria, Carlos
  2. Carmona Robles, Carlos
  3. Volkov Baer, Iván
  4. Jurca Szabo, Marc
  5. Jurca Szabo, Gerard

Olot A

  1. Javier Campos
  2. Sergi Vinardell
  3. Jordi Triadu
  4. Eduard Aymerich
  5. Pol Sabrià

Olot B

  1. Ernest Serrat
  2. Abel Lazaro
  3. Monica Vilar
  4. Josep Sobrerroca
  5. Jordi Pagés

Cassà A

  1. Albert Pi
  2. Angel Mayor
  3. Ricardo Alejo
  4. Josep Anton Pérez
  5. Jaume Ventura
  6. Joan Tubert

Foment A

  1. Alfonso Jerez
  2. Manel Granados
  3. Patricia Llaneza
  4. Jordi De la Riba

Foment B

  1. Amadeu Heredia
  2. Alex Bes
  3. Rocco Ballester
  4. Marc Campoy

Foment C

  1. Antonio Jerez
  2. Pau Moya
  3. Francesc Alcaraz
  4. Josep Roca

Foment D

  1. Ramon Gibert
  2. Fausto Nuñez
  3. Jose Luis Gonzalez Trigo
  4. Natalia Murciano
  5. Pau Pascual

Sant Cugat A

  1. Julio Alonso Bouzas
  2. Victor Lillo
  3. Ricard Brusi
  4. Josep Maria Sorroche
  5. Cristian Barcelo

Congrés A

  1. Juanjo Montes Mayo
  2. Mario Zema Povoa
  3. Javier González Muelas
  4. Christian Francia
  5. Alberto Sánchez

Gerunda A

  1. Alvar Alonso
  2. Alex Vidal
  3. Luis Valle
  4. Marti Mayo

Gerunda B

  1. Francesc Parramon
  2. Xavier Saurina
  3. Jaume Rovira
  4. Jordi Garcia

Gerunda C

  1. Biel Horta
  2. Bernat Xifra
  3. Bernat Rodriguez
  4. David Fernandez
  5. Maria Goloubev

Figueres A

  1. Jordi Serra
  2. Alex Pinsach
  3. Lluis Parals
  4. Neme Suita
  5. Jaume Viñas
  6. Henry Arambulo

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *